Remėjai

Pagrindiniai rėmėjai

Lietuvos kultūros ministerijaLietuvos kultūros tarybaTauragės rajono savivaldybėLenkijos Institutas Vilniuje

Festivalį palaiko

UAB

Festivalio radijas

GOLD FM

Festivalio šypsena

Tauragės odontologijos centrasVisi rėmėjai ›

Kultūros ministro Šarūno Biručio sveikinimas

2016-07-11

Mielieji Džiazo dienų Tauragėje organizatoriai, dalyviai ir svečiai,

 

labai džiaugiuosi, kad Tauragėje gimsta nauja tradicija, vienijanti vieno kūrybingiausių muzikos žanrų – džiazo gerbėjus ir atlikėjus. Šiomis dienomis Tauragėje Jūs išgirsite ne tik nuostabius džiazo standartus, bet ir interpretacijas, kurios, net neabejoju, nepaliks abejingų, nes Jus su džiazu supažindins ir pakvies jį pamilti pasaulio scenose gerai pažįstami džiazo virtuozai Kęstutis Vaiginis, Borisas Kozlovas, Donald Edwards. Taip pat šaunus merginų trio „The Ditties“ džiazo dienoms suteiks autentiško, akustinio ir jaukaus džiazo skambesio, primindamos atpažįstamas melodijas, abejingų nepaliks ir kiti svečiai. 

 

Man džiazas asocijuojasi su laisve, gryno oro gurkšniu, šiltais ir tikrais jausmais žmonėms, darbams ir aplinkai, kurioje esame, todėl labai kviečiu nepraleisti progos ir šio tyro oro taip pat įkvėpti su Česlovo Sasnausko kameriniu choru ir ritmo grupe „Džiazo mišiose“ Lauksargių evangelikų liuteronų bažnyčioje.

 

Dėkoju organizatoriams už geras mintis ir projektus, kaip visomis spalvomis išgirsti džiazą, Tauragę ir jos svečius uždegti meile džiazui. Linkiu visiems nepakartojamų akimirkų Džiazo dienose ir iš visos širdies siūlau išnaudoti šią puikią galimybę džiazo dienų metu atrasti savyje naujų dalykų, kurie Jus įkvėps ateities darbams ir kiekvieną dieną pavers ypatinga.

 

Kultūros ministras Šarūnas Birutis‹ Atgal

Kur?

Tauragėje

Pilies kiemelis

Požerūnų malūnas

J.V.Kalvano parkas

Lauksargių ev.liuteronų bažnyčia

Panemunės pilis

 

Kada?

2019 metų vasara

Birželio 1 - liepos 30

Ką pamatysiu?

JAZZ atlikėjus iš

JAV, Lenkijos, Armėnijos, Lietuvos, Kolumbijos, Izraelio, Nyderlandų.