Remėjai

Festivalį finansuoja

Lietuvos Kultūros Tarybahttp://www.taurage.lt

Pagrindinis rėmėjas

https://www.solorina.lt/

Festivalio radijas

GOLD FM

Festivalio spaustuvė

DiremtaVisi rėmėjai ›

Kultūros ministro Šarūno Biručio sveikinimas

2016-07-11

Mielieji Džiazo dienų Tauragėje organizatoriai, dalyviai ir svečiai,

 

labai džiaugiuosi, kad Tauragėje gimsta nauja tradicija, vienijanti vieno kūrybingiausių muzikos žanrų – džiazo gerbėjus ir atlikėjus. Šiomis dienomis Tauragėje Jūs išgirsite ne tik nuostabius džiazo standartus, bet ir interpretacijas, kurios, net neabejoju, nepaliks abejingų, nes Jus su džiazu supažindins ir pakvies jį pamilti pasaulio scenose gerai pažįstami džiazo virtuozai Kęstutis Vaiginis, Borisas Kozlovas, Donald Edwards. Taip pat šaunus merginų trio „The Ditties“ džiazo dienoms suteiks autentiško, akustinio ir jaukaus džiazo skambesio, primindamos atpažįstamas melodijas, abejingų nepaliks ir kiti svečiai. 

 

Man džiazas asocijuojasi su laisve, gryno oro gurkšniu, šiltais ir tikrais jausmais žmonėms, darbams ir aplinkai, kurioje esame, todėl labai kviečiu nepraleisti progos ir šio tyro oro taip pat įkvėpti su Česlovo Sasnausko kameriniu choru ir ritmo grupe „Džiazo mišiose“ Lauksargių evangelikų liuteronų bažnyčioje.

 

Dėkoju organizatoriams už geras mintis ir projektus, kaip visomis spalvomis išgirsti džiazą, Tauragę ir jos svečius uždegti meile džiazui. Linkiu visiems nepakartojamų akimirkų Džiazo dienose ir iš visos širdies siūlau išnaudoti šią puikią galimybę džiazo dienų metu atrasti savyje naujų dalykų, kurie Jus įkvėps ateities darbams ir kiekvieną dieną pavers ypatinga.

 

Kultūros ministras Šarūnas Birutis‹ Atgal

Kur?

Tauragėje / Jurbarke / Pagėgiuose

Pilies kiemelis

Lauksargių ev.liuteronų bažnyčia

Panemunės pilis, Jurbarko raj.

Smalininkų senoji prieplauka, Jurbarko raj.

Bangos parkas

 

Kada?

2024 metų vasara

Gegužė - Birželis - Liepa - Rugpjūtis

Ką pamatysiu?

Džiazo atlikėjus iš

JAV I Latvijos I Siera Leonė I Belgijos I Lietuvos

Tiek džiazo gurmanui, tiek muzikos mėgejui

Vasara su džiazu Tauragėje – kas begali būti netikėčiau, įdomiau, unikaliau?