Remėjai

Pagrindiniai rėmėjai

Lietuvos kultūros ministerijaLietuvos kultūros tarybaTauragės rajono savivaldybė

Festivalį palaiko

UAB

Festivalio radijas

GOLD FM

Festivalio šypsena

Tauragės odontologijos centrasVisi rėmėjai ›

Tauragės rajono savivaldybės mero Sigito Mičiulio sveikinimas

2018-06-28

Tauragę mes mylime kurdami, Tauragę mylime šokdami, Tauragę mylime dainuodami, Tauragę mylime ir džiazuodami. Jau šį savaitgalį, penktąjį kartą, visus, mylinčius džiazą, sukvies Tarptautinis gyvos muzikos festivalis “Džiazo dienos Tauragėje”. 
Tauragiškiai įvertino bei jau spėjo pamėgti džiazo siunčiamą žinutę. Pastebėjau, kad džiazo festivalis ne tik suvienija bei suburia, bet ir į gimtąjį miestą grąžina išvykusius į Vilnių, Kauną, Klaipėdą. Pastarieji į festivalį atvyksta su šeima, labai dažnai ir su draugų kompanijomis. Pirmą kartą čia apsilankiusieji susižavi nuostabiosios upės Jūros vingiais, piliakalniais, miestu bei jame vykstančiais  renginiais. 
Šią vasarą džiazo festivalį vainikuos net šeši džiazo koncertai. Festivalio organizatorius Valdas Latoža į džiazą kviečia pažvelgti kitu kampu bei džiazuoti skirtingose erdvėse - Lauksargių evangelikų liuteronų bažnyčioje, Tauragės Pilies kiemelyje, Tauragės geležinkelio stotyje, restorano „Banga“ terasoje.


Noriu padėkoti organizatoriams už nuostabią iniciatyvą populiarinant neblėstančią bei turtingą džiazo kultūrą, profesionalios muzikos sklaidą regione. Linkiu, kad egzotiškas džiazo festivalis į Tauragę priviliotų tūkstančius džiazą mylinčių žmonių.
Tikiu, kad klausydamiesi džiazo, suprantame, jog didžiausias muzikos siekis – paskatinti žmones pasijusti laisvais. Džiazas suvienija žmones, džiazas išlaisvina žmones. Susivienykime ir visą vasarą drauge mėgaukimės džiazo garsais.

 

 

Sigitas Mičiulis

Tauragės rajono savivaldybės meras
 ‹ Atgal

Kur?

Tauragėje / Jurbarke

Bangos parkas

J.V.Kalvano parkas

Lauksargių ev.liuteronų bažnyčia

Skaudvilės kultūros namų lauko estrada

Panemunės pilis, Jurbarko raj.

Smalininkų prieplauka, Jurbarko raj.

 

Kada?

2020 metų vasara

Liepos  2 - rugpjūčio 20

Ką pamatysiu?

JAZZ atlikėjus iš

Lenkijos I Latvijos I Lietuvos

Tiek džiazo gurmanui, tiek muzikos mėgejui

Vidurvasaris + Laisva improvizacija + Gera emocija