Remėjai

Festivalį finansuoja

Lietuvos Kultūros Tarybahttp://www.taurage.lt

Pagrindinis rėmėjas

https://www.solorina.lt/

Festivalio radijas

GOLD FM

Festivalio spaustuvė

DiremtaVisi rėmėjai ›

Medicinos darbuotojus sveikino Lietuvos džiazo festivaliai!

2021-04-27

Lietuvos regioninių džiazo festivalių organizatoriai medicinos darbuotojus jų profesinės dienos proga nusprendė pasveikinti netradiciškai. Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės  vakcinavimo centruose medikų garbei skambės ramaus džiazo melodijos. Taip praskaidrinant nuotaiką ir medikams, ir vakcinuojamiems žmonėms.

 

 

„Jeigu pandemijos virusas jau turi skiepus, tai džiazo virusas yra nenugalimas. Jis toks galingas, kad tave lydi iki paskutinio atodūsio“,- juokaudamas sako tarptautinio festivalio „Džiazo dienos Tauragėje“ organizatorius Valdas Latoža. „O jeigu rimtai, tai džiazo festivaliai ir medikai turi bendro panašumo – tenka daug improvizuoti, veikti ne pagal taisykles, kad gerai atliktume savo misiją. Medikai gydo kūną, o džiazo festivaliai – sielą, įkvepia, suteikia gerų emocijų. Medikai ir džiazo koncertų organizatoriai nori kuo greičiau išlipti iš to košmaro, kurį mums primetė globalūs ir nacionaliniai įvykiai. Jau antri metai priešakinėse pozicijose pluša medikai, tad tik muzikos garsais būdami turtingi, ir tik jais mes galime jiems pasakyti Ačiū“ – jau nebejuokaudamas priduria tarptautinio festivalio „Džiazo dienos Tauragėje“ lyderis Valdas Latoža.

 

 

 

 

„Esame neapsakomai dėkingi visai medikų bendruomenei, tad artėjant tarptautinei džiazo dienai nusprendėme kartu su kolegomis apjungti pajėgas ir padėkoti tikriesiems kovos su pandemija herojams. „Tikiuosi, kad profesoriaus pianisto Sauliaus Šiaučiulio ir saksofonininko Laimono Urbiko virtuoziškas mini koncertas suteiks jiems gerų emocijų. Nes džiazas - tai laisvės muzika, o mūsų šaunieji medikai daro viską, kad kuo greičiau išsilaisvintume iš pandemijos gniaužtų“: sakė akcijos sumanytoja Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė. Šiaulių džiazo festivalio siela Remigijus Ruokis antrino, kad Šiaulių – Klaipėdos gitaristas Vykintas A. Jasaitis ir pianistas Martynas Šiaulys atliks ne tik pasaulyje gerai žinomus džiazo standartus, bet ir pradžiugins savo kūrybos kompozicijomis, kurios vasaros pabaigoje pilnu sąstatu bus atliekamos ir XX „Šiauliai jazz 2021“ festivalyje. Smagu, kad sveikinimai skambėjo dviejose vakcinavimo vietose skirtingu laiku".

 

Daugiau nuotraukų čia.

Video čia.

 

  

  

 

 

 ‹ Atgal

Kur?

Tauragėje / Jurbarke / Pagėgiuose

Pilies kiemelis

Lauksargių ev.liuteronų bažnyčia

Panemunės pilis, Jurbarko raj.

Smalininkų senoji prieplauka, Jurbarko raj.

Bangos parkas

 

Kada?

2024 metų vasara

Gegužė - Birželis - Liepa - Rugpjūtis

Ką pamatysiu?

Džiazo atlikėjus iš

JAV I Latvijos I Siera Leonė I Belgijos I Lietuvos

Tiek džiazo gurmanui, tiek muzikos mėgejui

Vasara su džiazu Tauragėje – kas begali būti netikėčiau, įdomiau, unikaliau?