Remėjai

Festivalį finansuoja

Lietuvos Kultūros Tarybahttp://www.taurage.lt

Pagrindinis partneris

Tauragė - kultūros sostinė 2023

Festivalio radijas

GOLD FM

Festivalio spaustuvė

DiremtaVisi rėmėjai ›

Big Al & The Jokers (Latvija/Lietuva)

Grupė ir Latvijos „Big Al & The Jokers“ – devynių muzikantų kolektyvas, idealiai ir preciziškai rokenrolo muziką paverčia unikaliu šou reginiu. Pilno sąstato pučiamųjų grupė leidžia atlikti sudėtingiausias geriausių swing, rhytm‘n‘blues bei rock‘n‘roll kūrinių interpretacijas.

Ir, žinoma, grupės „veidas“ ir kokybės ženklas – atraktyvusis dainininkas Algirdas Šuminskas, arba dar žinomas Big Al sceniniu vardu, kurį pramoginės muzikos klausytojai girdėjo grojant tokiose kolektyvuose, kaip „Studija“, „Panorama“, „Green Bridge Band“, „Keksi“.

 

Grupė „Big Al & The Jokers“ susibūrė 2013 metais Rygoje atsiskirdama nuo populiarios Latvių grupės „Keksi“ (ši grupė praėjusiais metais dalyvavo Tauragės festivalyje), išlaikė tas pačias muzikavimo tradicijas, stilių, o repertuarą ištobulino iki aukščiausio lygio. Grupė daugumoje atlieka tradicinį rokenrolą ir visa patrauklia scenine veikla vizualiai perteikia to meto stilių. Žavingi ir smagūs vyrukai sugeba sukurti gerą rokenrolo atmosferą, todėl visada laukiami festivaliuiose ir koncertų scenose visoje Europoje.  Profesionalūs grupės muzikantai, turintys išlavintą savitą muzikinį stilių, meistriškai atrenka ir suranda tinkamiausią programų miksą kiekvienam kūriniui.

 

Šiuo metu, kai Europa išgyvena dar vieną svingo ir rokenrolo atgimimo bangą, grupė „Big Al & The Jokers“ yra pačioje populiarumo viršūnėje Latvijoje.  Per pastaruosius metus jiems teko garbė groti tuose pačiuose koncertuose su pasaulinio garso grupėmis „Smokie“, „Nazareth“, Macy Grey, „Scorpions“, „Boney M“ ir dar daug kitų. O dabar jie atvyksta į Tauragę ir dovanos mūsų miesto klausytojams tik geriausią muziką iš auksinio rokenrolo amžiaus fondo. Abejingais nepalieka ši žavingų vyrukų kompanija nei vieno, kuris ateina į grupės koncertus!

 

Žiūrovų laukia gyvo garso, profesionalus ir gyvenimo džiaugsmo kupinas muzikinis pasirodymas, kurį grupės nariai unikaliu būdu sukuria ant bet kurios scenos, bet kuriai auditorijai, nepriklausomai nuo jos amžiaus, skonio bei nuotaikos!

 

Rugpjūčio 30 d. / 20:00 / trečiadienis

Bangos parkas / Užtvankos sala

Įėjimas laisvas

 

 

 

 ‹ Atgal

Kur?

Tauragėje / Jurbarke / Pagėgiuose

Pilies kiemelis

Lauksargių ev.liuteronų bažnyčia

Panemunės pilis, Jurbarko raj.

Smalininkų senoji prieplauka, Jurbarko raj.

Muzikos klubas „Rūsys"

Bangos parkas

 

Kada?

2023 metų vasara

Birželis - Liepa - Rugpjūtis

Ką pamatysiu?

Džiazo atlikėjus iš

Ukrainos I JAV I Gvatemalos I Latvijos I Vokietijos I Meksikos I Puerto Riko I Lietuvos

Tiek džiazo gurmanui, tiek muzikos mėgejui

Vasara su džiazu Tauragėje – kas begali būti netikėčiau, įdomiau, unikaliau?