Remėjai

Festivalį finansuoja

Lietuvos Kultūros Tarybahttp://www.taurage.lt

Pagrindinis rėmėjas

https://www.solorina.lt/

Festivalio radijas

GOLD FM

Festivalio spaustuvė

DiremtaVisi rėmėjai ›

Sherman, Jutas, Nick Trio (Malaizija - Lietuva)

Sherman Tan

Svečias iš Malaizijos.Ypač stipraus ir savito balso savininkas, multi instrumentalistas.Daugelio Azijos konkursų lauretas ir nugalėtojas. Pernai atlikėjas dalyvavo Lietuvos LNK projekte'Finalo ketvertas'ir  sužavėjo tiek komisija tiek žiūrovus. Atlikėjo repertuare dominuoja Blues/Soul/Rock stilistika bei  savos kūrybos dainos. Daugiau info čia.

Virgilijus Jutas

Dainų autorius ir atlikėjas, grupės “Blues Makers” lyderis. Jau 30metų kaip grupė dalyvauja Lietuvos ir Europos muzikiniame gyvenime. Išleisti septyni muzikinai albumai iš jų du lietuvių kalba. , 2002m. Nacionalinio radijo klausytojai albumą ,, Užburtame Rate” išrenka geriausiu roko nominacijoje. Sudalyvauta daugybėje muzikinių festivalių, bendradarbiauta su daug gerų, pirmo ryškumo atlikėjų. Gitara, vokalas, armonikėlės, perkusija visa tai skamba kaip mini žmogus orkestras. Daugiau info čia.

Nick Vintskevich

1999 Nick grojo su Lioneliu Hamptonu ir jo bigbendu kaip solistas! Tai buvo pirmasis Nicko apsilankymas JAV! taip pat jis grojo su Billu Sharlapu, Grady Tate'u ir Santi Debriano Lionel Hampton Jazz festivalyje. Nickas 2011 m. išleido savo pirmąjį solinį albumą (soul, ritmenbliuzas ir sklandus džiazas) „Vive l'Amour“. Titulinė daina, kurią Nickas parašė ir atliko kartu su Kim Nazarian („New York Voices“), buvo ypač sėkmingas. JAV. 2014 m. Nickas buvo Interneto džiazo konkurso „Made in NYC“ finalininkas ir užėmė antrąją vietą kategorijoje „Kompozitorius“, koncertuodamas finalistų šventiniame koncerte Niujorke Tribeca Perfoming centre su tokiais garsiais atlikėjais kaip Randy Breckeris ir Lenny White'as. Be to, Vokietijoje Nickas buvo apdovanotas „JazzRockTV“ „Miles Award“ apdovanojimu už folkloro derinimą, Džiazas, soulas ir popas – kultūrų sintezė. Daugiau info čia.

 

Liepos 12 d. / 18:00 / trečiadienis

Tauragės geležinkelio stotis

Įėjimas laisvas

 

 ‹ Atgal

Kur?

Tauragėje / Jurbarke / Pagėgiuose

Pilies kiemelis

Lauksargių ev.liuteronų bažnyčia

Panemunės pilis, Jurbarko raj.

Smalininkų senoji prieplauka, Jurbarko raj.

Bangos parkas

 

Kada?

2024 metų vasara

Gegužė - Birželis - Liepa - Rugpjūtis

Ką pamatysiu?

Džiazo atlikėjus iš

JAV I Latvijos I Siera Leonė I Belgijos I Lietuvos

Tiek džiazo gurmanui, tiek muzikos mėgejui

Vasara su džiazu Tauragėje – kas begali būti netikėčiau, įdomiau, unikaliau?