Remėjai

Festivalį finansuoja

Lietuvos Kultūros Tarybahttp://www.taurage.lt

Pagrindinis rėmėjas

https://www.solorina.lt/

Festivalio radijas

GOLD FM

Festivalio spaustuvė

DiremtaVisi rėmėjai ›

Jurbarko kultūros centro jaunimo bigbendas „Jada“

2015 metų pabaigoje Jurbarko kultūros centre įkurta nauja instrumentinė studija. Į ją buvo kviečiami visi muziką mylintys Jurbarkiečiai.

Į naujos studijos būrimą pirmiausia atsiliepė ir į pirmąją repeticiją atvyko keli įvairiais instrumentais grojantys žmonės.

Grupė pradėjo repeticijas, į savo repertuarą įtraukdami keletą populiariosios muzikos bei iazo kūrinių. 2016 m. Vasarą prie  instrumentinės studijos prisijungė talentinga vokalistė, su kuria grupė parengė keletą  populiarių kūrinių. Premjerinis instrumentinės muzikos studijos pasirodymas įvyko 2016 m. gegužės 21 d. vykusioje Gatvės muzikos dienoje. „Jada“ sulaukė šiltų atsiliepimų,  kurie tapo paskata toliau intensyviai dirbti ir greitu metu jurbarkiečiams pristatyti didesnę ir įvairesnę savo muzikinę programą.

Nuo 2018 metų instrumentinė studija „Jada" organizuoja iazo muzikos stovyklą „Nauji vėjai“, kurios tikslas - skatinti susidomėjimą estradine ir iazo muzika, tobulinti muzikantų atlikimo kompetencijas bei vienyti įvairaus amžiaus atlikėjus. 2019 metais Jurbarko kultūros centro instrumentinės vokalinės muzikos studijos „Jada“ pavadinimas buvo pakeistas į bigbendas „Jada“

„Jada“ yra nuolatinis Jurbarko kultūros centro bei kitų Jurbarko  mieste ir rajone vykstančių  švenčių ir renginių dalyvis, taip pat aktyviai dalyvauja ne tik rajono kultūriniame gyvenime, bet ir jo ribų: Tarptautinis festivalis-konkursas „Jazz fontanas“, „Dūdų vasara“, Karklė festivalio ir labai mėgstantys Tauragės džiazo festivalį.

Koncertmeisteris Vytis Binkauskas. Vadovas Gytis Gvozdas.

 

Birželio 10 d. / 14:00 /  šeštadienis

Tauragės Pilies kiemelis

Jaunųjų atlikėjų koncertas „Džiazo virusas 2023“

Įėjimas laisvas

 

 

 

 ‹ Atgal

Kur?

Tauragėje / Jurbarke / Pagėgiuose

Pilies kiemelis

Lauksargių ev.liuteronų bažnyčia

Panemunės pilis, Jurbarko raj.

Smalininkų senoji prieplauka, Jurbarko raj.

Bangos parkas

 

Kada?

2024 metų vasara

Gegužė - Birželis - Liepa - Rugpjūtis

Ką pamatysiu?

Džiazo atlikėjus iš

JAV I Latvijos I Siera Leonė I Belgijos I Lietuvos

Tiek džiazo gurmanui, tiek muzikos mėgejui

Vasara su džiazu Tauragėje – kas begali būti netikėčiau, įdomiau, unikaliau?