Remėjai

Festivalį finansuoja

Lietuvos Kultūros Tarybahttp://www.taurage.lt

Pagrindinis rėmėjas

https://www.solorina.lt/

Festivalio radijas

GOLD FM

Festivalio spaustuvė

DiremtaVisi rėmėjai ›

CINAMONO DUO (Lietuva)

CinAmono yra teatrinės atmosferos, šiek tiek magiško ceremonialo, įtraukiantis, labai įdomus ir profesionalus kolektyvas, kurio kūrybinę šerdį sudaro Lauros Budreckytės ir Vyčio Nivinsko tandemas. Dažnai jų bendros kūrybos ašimi tampa gera poezija, reikalaujanti išskirtinio garsyno ir sugestijos. Ryškūs būviai, ypatingos melodijos ir plačios, prireikus lengvai prasiplečiančios erdvės improvizacijai. Kadangi tai yra tikras solistų ansamblis, temų plėtojimas išauga į labai vešlias, turtingas monologų ir pokalbių serijas, papildomas padrąsinimo ir nuostabos emocijų ženklų iš publikos.

 

Nuo 2013 metų rudens gyvuojanti grupė, besitransformuojanti nuo dueto iki kvinteto, yra žinoma Lietuvoje, koncertavo Birštono, Vilnius Mama Jazz, Nidos, Druskininkų, Šiaulių, Tauragės ir Alytaus džiazo festivaliuose, pasirodė Vilniaus knygų mugėje, poetų ir bardų vakare Prie Garažų, festivaliuose Būtent, Trakų fanfarinė savaitė, Druskininkų poezijos Ruduo, Vilniaus Lapai, Jazz Camp ir Džiazas Prezidento Rūmų Parke bei koncertų salėse, muzikos klubuose ir parodų atidarymuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Trakuose, Druskininkuose, Jurbarke, Garliavoje, Visagine, Palangoje ir Paliesiaus Dvare, o taip pat gastroliavo Vokietijoje, Latvijoje, Estijoje ir Vengrijoje. 2018 m. pristatė savo debiutinį albumą CinAmono, o 2021 m. – antrąjį albumą Music is the Ocean, o dabar ir savo naujausią albumą – Duo.

 

CinAmono duetas:

Laura Budreckytė – balsas, perkusija

Vytis Nivinskas – kontrabosas

Švęsdami savo 10-ąjį gimtadienį CinAmono grįžo prie dueto (vokalas/kontrabosas) formato. CinAmono pristato naują 2024 m. vasario mėnesį išleistą Lauros ir Vyčio albumą Duo, su devyniais kūriniais reprezentuojančiais septynių lietuvių autorių poeziją ir originalią dueto sukurtą muziką. Ankstyvieji CinAmono įrašai yra įamžinti virtualiame albume Cinamono Collection 2013-2017

 

Balandžio 30 d. / 18:00 / antradienis / Kauno kolegijos Tauragės skyriaus III aukšto fojė

Tarptautinės UNESCO džiazo dienos minėjimas

Rekomenduojame atsinešti savo sulankstomą kėdutę ar sėdmaišį

Įėjimas laisvas‹ Atgal

Kur?

Tauragėje / Jurbarke / Pagėgiuose

Pilies kiemelis

Lauksargių ev.liuteronų bažnyčia

Panemunės pilis, Jurbarko raj.

Smalininkų senoji prieplauka, Jurbarko raj.

Bangos parkas

 

Kada?

2024 metų vasara

Gegužė - Birželis - Liepa - Rugpjūtis

Ką pamatysiu?

Džiazo atlikėjus iš

JAV I Latvijos I Siera Leonė I Belgijos I Lietuvos

Tiek džiazo gurmanui, tiek muzikos mėgejui

Vasara su džiazu Tauragėje – kas begali būti netikėčiau, įdomiau, unikaliau?