Eglės Vakarinaitės ir Andrej Polevikov trio „Jazz It Was“
Eglės Vakarinaitės ir Andrej Polevikov trio „Jazz It Was“
- Eglė Vakarinaitė - vokalas
- Andrej Polevikov- klavišiniai
- Diego Robledo - kontrabosas
Kupinas patirčių ir atradimų vakaras, kuriame į sceną žengs puikiai džiazo scenai pažįstami muzikantai. Dainininkės Eglės Vakarinaitės ir Andrejaus Polevikovo suburtas duetas šįkart virs trio – prie jų prisijungs kontrabosininkas ir improvizuotojas iš Meksikos Diego Robledo. Muzikantai paruošė programą, kviečiančią pasinerti į moderniai aranžuotų garsių džiazo ir pop muzikos kūrinių skambesį.
„Dainos, kurios skambės šį vakarą, interpretuojamos šiuolaikiškai, tačiau išlaiko ryšį su savo stilistinėmis šaknimis. Svingo, bebopo ir tradicinio džiazo estetika leis atpažinti skirtingų stilių skambesį ir kartu išgirsti, kaip kūriniai atsiskleidžia naujai“, – sako muzikantai.
Birželio 4 d. / 18.00 / ketvirtadienis
Tauragės banko rūmai (Dariaus ir Girėno g. 7)
Įėjimas laisvas
‹ Atgal








