Remėjai

Festivalį finansuoja

Lietuvos Kultūros Tarybahttp://www.taurage.lt

Pagrindinis rėmėjas

https://www.solorina.lt/

Festivalio radijas

GOLD FM

Festivalio spaustuvė

DiremtaVisi rėmėjai ›

Tauragė mini tarptautinę džiazo dieną

2023-04-18

Balandžio 30-ąją švenčiama Tarptautinė džiazo diena. Tauragė taip pat minės šį įvykį – balandžio 27 dieną, po pertraukos dėl pandemijos vėl grįžta projektas „Džiazas ant pagalvėlių“.

 

„Tarptautinė džiazo diena minima visame pasaulyje, o mes turėdami tarptautinį festivalį ir puikią publiką, džiaugiamės galėdami būti šio pasaulio kultūros judėjimo dalis. Savotiškai žaismingas džiazo kultūros projektas, organizuojamas jau penktą kartą, prigijo ir tapo tauragiškių mėgiamas. Labai džiaugiuosi, kad vėl galime pasimatyti Kolegijos trečio aukšto fojė, netradicinėje aplinkoje, pasinerdami į džiazo dvasią su unikaliu trio“,- sako Diana Vaitiekienė, Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovė.

 

Vakaro metu koncertuos trio – Neda Malunavičiūtė (vokalas, fleita), Vytautas Labutis (saksofonai, bosinis klarnetas) ir Richardas Banys – fortepijonas. Tai ne pirmas šio jau penkerius metus gyvuojančio kolektyvo koncertas Tauragėje, ir visada šie džiazo korifėjai po koncerto būna palydimi gausiomis ovacijomis. Nenuostabu – nuo 1990-ųjų gyvuojantį tandemą visada traukė eksperimentai. Per ilgus partnerystės metus Vytautas ir Neda išsiugdė nepakartojamą telepatinį bendravimo stilių ir ansamblio pojūtį, kurie leidžia jiems įgyvendinti bet kokius sumanymus. Jų improvizacijų žodynas – neišsemiamas. Trio atlieka savo originalių bei kitų autorių kompozicijų programą.

 

Renginio organizatoriai rekomenduoja pasiimti sulankstomą kėdutę ar patogų sėdmaišį – taip koncertas taps jaukesnis ir patogesnis!

 

Balandžio 27 d., 18 val.

Kauno kolegijos Tauragės skyrius, III a. fojė

Renginys nemokamas‹ Atgal

Kur?

Tauragėje / Jurbarke / Pagėgiuose

Pilies kiemelis

Lauksargių ev.liuteronų bažnyčia

Panemunės pilis, Jurbarko raj.

Smalininkų senoji prieplauka, Jurbarko raj.

Bangos parkas

 

Kada?

2024 metų vasara

Gegužė - Birželis - Liepa - Rugpjūtis

Ką pamatysiu?

Džiazo atlikėjus iš

JAV I Latvijos I Siera Leonė I Belgijos I Lietuvos

Tiek džiazo gurmanui, tiek muzikos mėgejui

Vasara su džiazu Tauragėje – kas begali būti netikėčiau, įdomiau, unikaliau?