Remėjai

Festivalį finansuoja

Lietuvos Kultūros Tarybahttp://www.taurage.lt

Pagrindinis rėmėjas

https://www.solorina.lt/

Festivalio radijas

GOLD FM

Festivalio spaustuvė

DiremtaVisi rėmėjai ›

Džiazas sklis bažnyčioje ir geležinkelio stotyje

2023-06-18

Tie, kas nepraleidžia Tauragės džiazo festivalio koncertų, ko gero, puikiai prisimena prieš porą metų koncertavusią grupę „CinAmono“. Tiesa, jų koncertas tuomet vyko Smalininkuose, nuostabioje senojoje prieplaukoje. Šiemet festivalio organizatoriai „CinAmono“ pakvietė į Lauksargius ir siūlo į koncertą atvykti tuos džiazo ir geros muzikos gerbėjus, kurie prieš porą metų negalėjo nuvykti į Smalininkus. Be abejo, kviečiami ir tie, kas neabejingas šios magiškos grupės kūrybai.

 

Tradiciškai koncertas vyks „džiazovoje“ Lauksargių vietoje – evangelikų-liuteronų bažnyčioje. Ko gi tikėtis iš šio koncerto? Pirmiausiai - tai atpalaiduojančios, tarsi ramios jūros bangavimas „CinAmono“ muzikos, antra – unikalių dermių ir improvizacijų, trečia – puikios atmosferos ir ketvirta - gero penktadienio vakaro. Netikite? Nepatingėkite ir internete susiraskite kone populiariausią „CinAmono“ atliekamą kūrinį „Liuku Liuku“. Na, kaip? Užkabino? Jei taip, „Tauragės džiazo dienų“ organizatoriai laukia jūsų birželio 30 dieną, 18 valandą, Lauksargiuose. Tik 9 kilometrai ir jūs jau - džiazo pasaulyje.

 

Savo vasaros kalendoriuje pasižymėkite dar vieną datą, skirtą džiazui. Liepos 12 dieną, 18 valandą, Tauragės geležinkelio stotyje koncertuos „Sherman, Jutas, Nick Trio“. Trys muzikantai, atstovaujantys Lietuvą, Malaiziją ir JAV. Pamėginkit suplakti įsivaizduojamą muzikinį kokteilį iš melodijų gimstančių tokioje įvairiatautėje komandoje ir „supilti“ jį į mūsų geležinkelio stoties akustinę stiklinę. Skambesys turėtų nunešti stogą. Tikėkimės taip ir bus.

Beje, koncertai – nemokami.

 

Irina Sadauskienė

 ‹ Atgal

Kur?

Tauragėje / Jurbarke / Pagėgiuose

Pilies kiemelis

Lauksargių ev.liuteronų bažnyčia

Panemunės pilis, Jurbarko raj.

Smalininkų senoji prieplauka, Jurbarko raj.

Bangos parkas

 

Kada?

2024 metų vasara

Gegužė - Birželis - Liepa - Rugpjūtis

Ką pamatysiu?

Džiazo atlikėjus iš

JAV I Latvijos I Siera Leonė I Belgijos I Lietuvos

Tiek džiazo gurmanui, tiek muzikos mėgejui

Vasara su džiazu Tauragėje – kas begali būti netikėčiau, įdomiau, unikaliau?