Remėjai

Festivalį finansuoja

Lietuvos Kultūros Tarybahttp://www.taurage.lt

Pagrindinis rėmėjas

https://www.solorina.lt/

Festivalio radijas

GOLD FM

Festivalio spaustuvė

DiremtaVisi rėmėjai ›

“Boylston Jazz” koncertas Jurbarke

2020-02-27

Dėl karantino režimo šalyje - koncertas atšaukiamas!

 

 

“Boylston Jazz”

/Japonija – Pietų Korėja – Argentina - Lietuva/

 

Junya Fukumoto (Japonija)  - fortepijonas

Domas Aleksa  - bosinė gitara

Liutauras Janušaitis - enorinis saksofonas

Ekah Kim (Pietų Korėja)  - mušamieji

 

Koncerto svečiai:

Dagna Kondratavičiūtė – vokalas

Federico (Argentina) - vokalas

 

Projekto idėjinio variklio,”sielos” ir įkūrėjo, pianisto bei kompozitoriaus  - Junya Fukumoto (Tokijas, Japonija) suburtas latin jazz muzikos kolektyvas šiais metais mini 10-ies metų sukaktį, kurios proga grupės nariai nusprendė surengti koncertus kiekvienoje iš projekto atlikėjų atstovaujamoje šalyje ir pristatyti neseniai pasirodžiusį grupės albumą “Fantaisie – Impromptu“. Projekto nariai įsitikinę kad tai - brandžiausias grupės darbas, todėl pelnytai sulaukė didžiulio dėmesio ne tik džiazo bet ir klasikinės muzikos mylėtojų tarpe – albume skamba subtiliai, spalvingai ir žaismingai su Lotynų Amerikos ritmais persipynusi kompozitorių J.S.Bach,W.A.Mozart, F.Chopin, C.Debussy, L. van Beethoven ir kt. kūryba. Be papildomos perkusijos bei kitų įvairių instrumentų, šiame albume grupės skambesį stygų garsais papildė ir atlikėjai iš Vytauto Didžiojo universiteto kamerinio orkestro, taip pat nuostabiai Nakties Karalienės ariją atlikusi Dagna Kondratavičiūtė.

 

Negalėjus atvykti projekto bosistui, prie albumo pristatymo bei grupės dešimtmečio paminėjimo turo Lietuvoje sutiko prisijungti kompozitorius, pedagogas, tarptautinių projektų iniciatorius bei neabejotinai vienas žymiausių Lietuvos bosistų, kurio bosinė gitara skamba ne tik šalies žinomiausių džiazo, bet taip pat ir  pop bei elektroninės muzikos grupių koncertuose bei įrašuose – Domas Aleksa.

 

Projekto pavadinimas kilęs iš Boylston vardu pavadintos centrinės Bostono (JAV) gatvės, kurioje esančiame Berklio muzikos koledže, dar būdami koledžo studentai būsimojo projekto nariai pradėjo muzikuoti kartu ir netrukus nusprendė surengti pirmuosius koncertus. Nuo 2010 metų grupė organizuoja kasmetinį 5 savaičių trukmės turą  Pietų Korėjos ir Japonijos miestuose o per šias jau tradicija tapusias gastroles “Boylston Jazz” išleido penkis albumus, surengė virš 200 pasirodymų įvairiose salėse bei klubuose, bekeliaudami abiejose šalyse dalinosi patirtimi meistriškumo kursuose įvairiose mokyklose ir universitetuose. Yra dalyvavę įžymiuosiuose džiazo festivaliuose “Jarasum Jazz” (P.Korėja) bei “Sapporo Jazz” (Japonija), keletą kartų surengė koncertus Lietuvos Respublikos ambasadoje Japonijoje.

 

Per dešimt kūrybos metų “Boylston Jazz” grupės kuriama ir atliekama muzika užsitarnavo išskirtinę poziciją tarp instrumentinės muzikos mylėtojų įvairiose šalyse – unikalus grupės skambesys susiformavo ne tik eksperimentuojant su autorinėmis kompozicijomis, bet ir klasikos kompozitorių bei japonų, korėjiečių ar lietuvių liaudies muziką  nuspalvinant ritmingais Lotynų Amerikos muzikos stiliais.

 

Dėl karantino režimo šalyje - koncertas atšaukiamas!

 

 

Kovo 26 d. 18 val.

Jurbarko parodų ir koncertų salė (cerkvė)

Vydūno g. 21, Jurbarkas

 

Pigesni išankstiniai bilietai parduodamI čia: PYASERA TICKETS

Koncerto diena bilietai brangs.

Renginys bus fotogtafuojamas ir filmuojamas.

 

 

 

 ‹ Atgal

Kur?

Tauragėje / Jurbarke / Pagėgiuose

Pilies kiemelis

Lauksargių ev.liuteronų bažnyčia

Panemunės pilis, Jurbarko raj.

Smalininkų senoji prieplauka, Jurbarko raj.

Bangos parkas

 

Kada?

2024 metų vasara

Gegužė - Birželis - Liepa - Rugpjūtis

Ką pamatysiu?

Džiazo atlikėjus iš

JAV I Latvijos I Siera Leonė I Belgijos I Lietuvos

Tiek džiazo gurmanui, tiek muzikos mėgejui

Vasara su džiazu Tauragėje – kas begali būti netikėčiau, įdomiau, unikaliau?