Remėjai

Festivalį finansuoja

Lietuvos Kultūros Tarybahttp://www.taurage.lt

Pagrindinis rėmėjas

https://www.solorina.lt/

Festivalio radijas

GOLD FM

Festivalio spaustuvė

DiremtaVisi rėmėjai ›

„Tauragės džiazo dienos“ atkeliauja į Smalininkus

2021-08-05

Jau įprasta, kad „Tauragės džiazo dienos“ plečia savo geografiją ir kartas nuo karto savo organizuojamus koncertus „išveža“ kiek tolėliau nuo Tauragės, taip leisdami su džiazo muzika susipažinti, ją prisijaukinti bei pamilti ir aplinkinių miestelių, gyvenviečių, kaimų gyventojams. Šį kartą džiazo koncertas sugrįžta į Smalininkų senąjį uostą. 

 

Vien jau miestelio pavadinimas išduoda, kad kažkada šioje vietoje kažkas buvo smaluojama (tepama degutu). Ir skaitytojai neapsiriks galvodami, kad Nemuno pakrantėse galima smaluoti laivus ir valtis. Būtent šioje vietovėje buvo ir laivų statykla, ir tvirtas, nuo kaustančio ledo laivus saugantis, uostas. Laivybos aptarnavimas – svarbi verslo šaka, su tuo buvo susiję daug smalininkiečių. Praėjus metams iš uosto mažai kas belikę, bet pamažu ši vieta pritaikoma įvairiems kitokiems poreikiams ir renginiams, Šį kartą – džiazo koncertui.

 

„Organizuoti išvažiuojamajį koncertą Smalininkuose tampa jau tradicija. Į jaukų miestelio parką atvykstame jau antri metai. Publika susirenka nuoširdi, žinanti kur eina ir ką išgirs. Tikrai sakau komplimentą publikai, nes kai publika yra nuoširdi – koncerto sėkmė garantuota“,- teigia festivalio prodiuseris, Valdas Latoža.

 

 

Rugpjūčio 10 dieną, 18 valandą, senajame Smalininkų uoste klausytojų lauks susitikimas su grupe „CinAmono“. Šiemet grupė „CinAmono“ išleido savo antrąjį albumą, kurio kūrinius ir pristatys koncerto klausytojams. Ir Smalininkų senasis uostas tokio albumo pristatymui – puikiai tinkanti vieta, nes „CinAmono“ atlikėjai teigia, jog šis albumas yra tarsi duoklė mūsų planetai, siekiant atkreipti dėmesį į atsainiai naudojamus išteklius, gamtos resursus ir vandenynų taršą. Tad tą rugpjūčio antradienio vakarą greta vandens bus galima ne tik pailsėti, pamedituoti klausantis įdomios ir puikios muzikos, bet ir pamąstyti apie ekologiją.

 

Renginys Facebook

 ‹ Atgal

Kur?

Tauragėje / Jurbarke / Pagėgiuose

Pilies kiemelis

Lauksargių ev.liuteronų bažnyčia

Panemunės pilis, Jurbarko raj.

Smalininkų senoji prieplauka, Jurbarko raj.

Bangos parkas

 

Kada?

2024 metų vasara

Gegužė - Birželis - Liepa - Rugpjūtis

Ką pamatysiu?

Džiazo atlikėjus iš

JAV I Latvijos I Siera Leonė I Belgijos I Lietuvos

Tiek džiazo gurmanui, tiek muzikos mėgejui

Vasara su džiazu Tauragėje – kas begali būti netikėčiau, įdomiau, unikaliau?