Remėjai

Festivalį finansuoja

Lietuvos Kultūros Tarybahttp://www.taurage.lt

Pagrindinis rėmėjas

https://www.solorina.lt/

Festivalio radijas

GOLD FM

Festivalio spaustuvė

DiremtaVisi rėmėjai ›

Pagaliau! Prasideda!

2022-06-27

Būtent taip galima pasitikti prasidedantį šių metų „Džiazo dienos Tauragėje“ festivalį. O prasidės jis, kaip ir praėjusiais metais, paskutinėmis birželio dienomis Lauksargių evangelikų liuteronų bažnyčioje.

 

Šiemet festivalį pradės iš mūsų krašto kilusi, tačiau šiuo metu Airijoje gyvenanti Raimonda Masiulytė Ramchurn, kuri kartu su kontrabosistu Vyčiu Navinsku, pianistu Andrėjumi Polevikoj bei būgnininku Augustu Baronu kviečia pasiklausyti lietuviškos ir airiškos folk bei tradicinio džiazo muzikos, apjungtos į programą „Sakmės iš užjūrio“. Šio kolektyvo kviečiama pasiklausyti ateinantį ketvirtadienį, birželio 30 d., 18 val.

 

O jau liepos 1 dieną, 18 valandą, į skverą prie Tauragės kultūros rūmų, geros muzikos kvies klausytis Tauragės kultūros centro Lengvosios muzikos orkestras.

 

Na, o šeštadienį, jau nuo 15 valandos džiazo muzikos mylėtojai kviečiami į parką prie „Bangos“. Tądien bus galima išgirsti Tauragės kultūros centro džiazo orkestrą, Jurbarko kultūros centro jaunimo bigbendą „Jada“,  LMTA Džiazo ir Populiariosios muzikos ansamblį, S. Šimkaus konservatorijos saksofonininkų kvartetą ir svečius iš dviejų uostamiesčių – Klaipėdos ir Odesos – apsijungusius į vieną kolektyvą „The Bleach Band".

 

Vakarop tame pačiame parke muzikos gurmanų laukia fantastiškas Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų orkestro ir atlikėjos Kristinos Jatautaitės pasirodymas. Klausytojai išgirs XX a. vidurio ikonos Marilyn Monroe dainas bei to laikmečio kūrinius, sujungtus programoje „Marilyn Monroe laikas“.

 

Na, o šeštadienio ir trijų dienų geros muzikos maratoną užbaigs tauragiškiams puikiai pažįstami Virgilijus Jutas ir „Blues Makers“.

Beje, visi trijų dienų koncertai – nemokami, tad belieka prigriebti gerą nuotaiką ir startuoti. Taip taip, startuoti, nes džiazas Tauragėje ir aplinkiniuose rajonuose ir vėl skambės visą vasarą. Laukia daug gražaus, nuotaikingo laiko džiazo ritmu!

 

Irina Sadauskienė

 

 

 ‹ Atgal

Kur?

Tauragėje / Jurbarke / Pagėgiuose

Pilies kiemelis

Lauksargių ev.liuteronų bažnyčia

Panemunės pilis, Jurbarko raj.

Smalininkų senoji prieplauka, Jurbarko raj.

Bangos parkas

 

Kada?

2024 metų vasara

Gegužė - Birželis - Liepa - Rugpjūtis

Ką pamatysiu?

Džiazo atlikėjus iš

JAV I Latvijos I Siera Leonė I Belgijos I Lietuvos

Tiek džiazo gurmanui, tiek muzikos mėgejui

Vasara su džiazu Tauragėje – kas begali būti netikėčiau, įdomiau, unikaliau?