Remėjai

Festivalį finansuoja

Lietuvos Kultūros Tarybahttp://www.taurage.lt

Pagrindinis rėmėjas

https://www.solorina.lt/

Festivalio radijas

GOLD FM

Festivalio spaustuvė

DiremtaVisi rėmėjai ›

Pramogos

TAURAGĖS BASEINAS

Baseine galite rasti 25 metrų plaukimo takelius, 3 skirtingas pirtis, baseiną mažiesiems, nusileidimo kalnelį, sūkurinę vonią, bei kitas sveikatingumo ir laisvalaikio pramogas. Klientams sukurta erdvi laukiamoji erdvė, persirengimo kambariai, veikia sulčių baras.

Tel. +370 675 57 202
info@tauragesbaseinas.lt

http://www.tauragesbaseinas.lt

Facebook

Instagram

 

LIBERTY BEACH WAKE PARKAS

Vandenlentės I Vandens batutai I Lenktynių simuliatoriai I Kitos pramogos Naujienos I Kavinė

Tvenkinių g.10, Tauragė

Tel. +370 661 11134

info@libertybeach.lt

https://www.libertybeach.lt

Facebook

 

TAURŲ NUOTYKIŲ PARKAS

Ieškantys azarto gali išbandyti save skirtingo aukščio bei sudėtingumo Taurų nuotykių parko medžių trasose arba leistis į nuotykių safarį ir susipažinti su Tauragės krašto lankytinomis vietomis. Ekskursijos vežamos visureigiais.

Alėjos g. 22, Taurai, Tauragė
Tel. +370 614 43449
El. paštas info@tauruparkas.lt
http://tauruparkas.lt
Facebook

 

TAURAGĖS ŽIRGYNAS

Tauragės rajone, Pagirupio kaime, Knygnešių g. 4, įsikūręs žirgynas mielai priima lankytojus, o ypatingai šeimas su vaikučiais. Čia auginami žirgai, poniai, triušiai, taigi vaikams bus įdomu užmegzti šiltą kontaktą su gyvūnais, pajodinėti žirgu, poniuku ar prisiglausti prie švelnaus triušiuko. Atvykus Jus pasitiks maloniai bendraujantys žirgyno šeimininkai, supažindins su teikiamomis paslaugomis ir vykdoma veikla

Tel. +370 643 49318

Facebook

 

RAMBYNO ŽYGIAI

Įspūdingas 15-18 kilometrų maršrutas protėvių takais, sveikatinantis kvėpavimas ir mityba, atpalaiduojantys pratimai, pažintinė paskaita – visa tai ir dar daugiau žygiuose “Skalvių pėdomis 2018” Rambyno regioninio parko teritorijoje.

Mokymosi, poilsio, seminarų, muzikos, meditacijos, maisto, bendravimo, dalinimosi istoriškai turtinga vieta prie Rambyno kalno

Rambyno regioninis parkas, Bitėnai
Tel. +370 633 11040
http://www.asrambee.lt/zygiai
Facebook

 

 

PAGRAMANČIO REGIONINIS PARKAS

Pagramančio regioninis parkas įkurtas siekiant išsaugoti Akmenos – Jūros upių santakos slėnių ir miškų kraštovaizdį, jo gamtinę ekosistemą, kultūros paveldo vertybes. Pagramančio RP plotas – 13 644 ha.Pagramančio kraštas pasižymi sena, įdomia istorija ir kultūra. Archeologinės vertybės – piliakalniai mena XIVa. lietuvių kovas su kryžiuočiais. Ant Jūros ir Akmenos upių krantų stūksantys piliakalniai sudarė žemaičių krašto gynybinę grandinę. Ant Dapkiškių, Pagramančio, Biržų lauko, Indijos, Matiškių ir kt. piliakalnių stovėjo kunigaikščių pilys, todėl šios vietovės apipintos įspūdingomis legendomis.

Parke įrengti pažintiniai – mokomieji pėsčiųjų takai: Plynosios aukštapelkės, Lylavos hidrografinio draustinio, Akmenos kraštovaizdžio draustinio ir Dabrupės pažintiniai takai. Poilsiautojų patogumui yra įrengta poilsiavietė prie Balskų užtvankos, tinkanti vandens turizmui, prie Ringių kaimo bei ,, Lakštingalų slėnis ”.

 

Malūno g.1, Ringių kaimas, Tauragės rajonas
Tel. +370 446 44687
El. paštas prparkas@gmail.com
http://pagramantis.am.lt,
Facebook

 

 

NORKAIČIŲ TRADICINIŲ AMATŲ IR ETNOKULTŪROS CENTRAS

Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centras puoselėja tradicinių amatų kultūrą Tauragėje. Specialistų pagalba turėsite galimybę patys pasigaminti darbelį. Jūsų laukia siuvinėjimas kryželiu, riešinių mezgimas, nėrimas vašeliu, karoliukų vėrimas, floristikos menas. Pažintis ne tik su tradiciniais amatais, bet ir kulinariniu paveldu. Edukacijų metu būsite pavaišinti naturalių žolelių arbata. Edukacinės programos ir užsiėmimai vyksta užsiregistravus iš anksto

Jūros g. 1, Norkaičių kaimas., Tauragės rajonas
Tel. +370 655 57123
El. paštas: norkaiciu.tac@gmail.com
Facebook

 

 

PLAUKIMAS BAIDARĖMIS ŽEMAITIJOJE

Pagrindinė mūsų veikla – baidarių nuoma. Mes pagal Jūsų pageidavimus parinksime optimaliausią kelionės maršrutą baidarėmis, pasirūpinsime inventoriumi bei nuvežime į maršruto pradžią ir pasitiksime parplaukusius.

Baidarių nuoma užsiimame nuo 2014 metų ir mums didžiausias malonumas ne tik išlydėti į vandens kelionę linksmus, bet ir pasitikti nuvargusius, bet vis dar gerai nusiteikusius turistautojus. Tai geriausias mūsų darbo įvertinimas. Mus rasite Pajūrio miestelyje, Šilalės rajone ant Jūros kranto.

Aukštaičių g.11, Tauragė
Stovyklavietė: Dariaus ir Girėno 54 A / Pajūris, Šilalės rajonas
Tel. +370 634 60199
El. paštas info@plaukiam.com
www.plaukiam.com
Facebook

 

 

LAIVO NUOMA BALSKŲ UŽTVANKOJE

Pramoginio laivo nuoma Balskų užtvankoje. Puikiai tinka pasiplaukiojimui su draugais, šeima, mergvakariams, bernvakariams bei žvejybai.

Balskai, Užtvankos g. 6, Tauragės rajonas
Tel. +370 615 16050
Facebook

 

 

BAIDARIŲ IR VANDENS DVIRAČIŲ NUOMA DRAUDENIŲ EŽERE

Mūsų veikla – baidarių ir vandens dviračių nuoma Draudenių ežere. Sutvarkyta ežero aplinka ir gražūs pakrančių vaizdai suteiks gerą nuotaiką ir emocijas besiirstant baidarėmis ar plaukiojant vandens dviračiais. Mus rasite Žygaičių seniūnijoje, Draudenių kaime, Ežero gatvėje.

Ežero g., Draudenių kaimas, Žygaičių seniūnija. Tauragės rajonas
Tel. +370 690 22226
Facebook

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ‹ Atgal

Kur?

Tauragėje / Jurbarke / Pagėgiuose

Pilies kiemelis

Lauksargių ev.liuteronų bažnyčia

Panemunės pilis, Jurbarko raj.

Smalininkų senoji prieplauka, Jurbarko raj.

Bangos parkas

 

Kada?

2024 metų vasara

Gegužė - Birželis - Liepa - Rugpjūtis

Ką pamatysiu?

Džiazo atlikėjus iš

JAV I Latvijos I Siera Leonė I Belgijos I Lietuvos

Tiek džiazo gurmanui, tiek muzikos mėgejui

Vasara su džiazu Tauragėje – kas begali būti netikėčiau, įdomiau, unikaliau?